Image

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost TELMO byla založena v roce 1992 v Jablonci nad Nisou, jako ryze česká firma. V následujících letech společnost dosáhla stabilního postavení na trhu s komplexními slaboproudými dodávkami "na klíč" a začala rozvíjet i obchodní aktivity v dalších oblastech slaboproudé techniky.

Rozvoj naší společnosti a kvalita dodávaných prací vedla v roce 1996 k navázání úspěšné spolupráce s jedním z našich největších zákazníků Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. To bylo impulsem k dalšímu rozvoji, jehož výsledkem bylo otevření pobočky v Mladé Boleslavi. Dalším krokem ke zlepšení poskytování našich služeb bylo otevření maloobchodní prodejny v Jablonci nad Nisou. Úspěchy v následujících letech slavila společnost TELMO především s dodávkami kamerových systémů, výstavbou strukturovaných a optických sítí a implementací EPS a PZS, ať již ve státní správě či průmyslové sféře. Abychom rozšířili a usnadnili kontakt s našimi zákazníky i dodavateli, otevřeli jsme v roce 2004 další pobočku v Praze.

Díky znalostem v oboru a dynamickému růstu, se společnost postupně vypracovala z rodinné firmy na úroveň středního podniku.