KARIÉRA v TELMO a.s.

Středně velká dynamická společnost, působící na trhu již přes 25 let, zabývající se slaboproudými a bezpečnostními systémy hledá do svého týmu technika slaboproudých systémů CCTV, EPS, PZTS pro pobočky Jablonec nad Nisou, Praha, Mladá Boleslav a Kvasiny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je montáž a zapojení nových instalací, údržba a servis stávajících systémů. Nástup možný ihned.více informací

Historie

about images

Společnost TELMO a. s. byla založena v roce 1992 v Jablonci nad Nisou jako rodinná firma. Od počátku se orientovala na dodávky komplexních slaboproudých systémů. V této oblasti se rychle etablovala a dosáhla stabilního postavení na trhu. Kvalita dodávaných služeb vedla v roce 1996 k navázání spolupráce se společností Škodou Auto a. s. Tato skutečnost byla impulsem k rozvoji firmy a otevření pobočky v Mladé Boleslavi.

V této době bylo založeno oddělení, které se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem komponentů pro elektronické zabezpečovací a monitorovací systémy. V roce 2007 se naše společnost stala velkoobchodním zástupcem firmy Jablotron a. s. v Libereckém kraji.

Dalším krokem, který rozšířil a optimalizoval kontakty se zákazníky a dodavateli, bylo v roce 2004 přesunutí hlavního sídla společnosti do Prahy a otevření pobočky tamtéž. Díky dynamickému a kontinuálnímu růstu se společnost postupně vypracovala z rodinné firmy na úroveň středního podniku. V roce 2011 získala ocenění Rady kvality České republiky „Perspektivní firma“. V roce 2015 došlo ke změně právní formy ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost.

V současné době představují těžiště ekonomických aktivit společnosti TELMO a. s. kompletní dodávky poplachových zabezpečovacích systémů, elektrických požárních signalizací, výstavba a správa kamerových systémů, instalace protipovodňových varovných systémů, ozvučovacích systémů a realizace systémů řízeného přístupu.

Společnost TELMO a. s. vykazuje dlouhodobý ekonomický růst a je důležitém hráčem v daném hospodářském segmentu. Mezi stabilní zákazníky společnosti TELMO a. s. patří jak nejvýznamnější průmyslové podniky v České republice, tak orgány státní správy a místních samospráv.