KARIÉRA v TELMO a.s.

Středně velká dynamická společnost, působící na trhu již přes 25 let, zabývající se slaboproudými a bezpečnostními systémy hledá do svého týmu technika slaboproudých systémů CCTV, EPS, PZTS pro pobočky Jablonec nad Nisou, Praha, Mladá Boleslav a Kvasiny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je montáž a zapojení nových instalací, údržba a servis stávajících systémů. Nástup možný ihned.více informací

IDENTIFIKAČNÍ SYSTÉMY

Společnost TELMO a.s. nabízí projekci, montáž a servis identifikačních systémů dle zadaných parametrů a požadavků zákazníka. Veškeré dodávané systémy jsou od renomovaných firem a námi odzkoušené v praxi.
IDENTIFIKAČNÍ SYSTÉMY

Úloha identifikačních systémů

Stále častěji se objevují požadavky výrobních společností i orgánů státní správy/samosprávy na řízení a evidenci kontrolovaného vstupu a pohybu v objektech. Právě k těmto účelům jsou určeny identifikační systémy (ACS).

Systémy jsou složeny z řídicích jednotek (sbírají a vyhodnocují data), čtecích jednotek (přijímají impuls od identifikačních prvků a posílají informace do řídicích jednotek). Identifikační prvky mohou být například ve formě čipů či kontaktních nebo bezkontaktních karet. Ty mají rozměry klasických kreditních karet a umožňují potisk (logo firmy, informace o držiteli, foto). V současné době jsou jako identifikační prvky k oprávněnému vstupu používány také biometrické údaje.

Velmi výkonnými aplikacemi pak jsou celková propojení jednotlivých systémů (PZS, EPS, CCTV a ACS) do integrovaných celků s jednotnou softwarovou nadstavbou.