KARIÉRA v TELMO a.s.

Středně velká dynamická společnost, působící na trhu již přes 25 let, zabývající se slaboproudými a bezpečnostními systémy hledá do svého týmu technika slaboproudých systémů CCTV, EPS, PZTS pro pobočky Jablonec nad Nisou, Praha, Mladá Boleslav a Kvasiny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je montáž a zapojení nových instalací, údržba a servis stávajících systémů. Nástup možný ihned.více informací

KABELÁŽ A DATOVÉ SÍTĚ

Kvalitní počítačová síť je v dnešní době páteří každé moderní firmy a instituce. Požadavek na dokonale fungující telefonní propojení, lokální síť, připojení na internet je dnes již nezbytností. Naše společnost projektuje a montuje rozvody těchto sítí včetně dodávek všech pasivních i aktivních prvků potřebných ke spolehlivému provozu. Využíváme dlouholetých zkušeností s instalací strukturovaných kabeláží při použití metalických i optických rozvodů. Veškeré námi dodávané sítě proměřujeme a zaručujeme absolutní funkčnost s vysokou kvalitou provedení.
KABELÁŽ A DATOVÉ SÍTĚ

Co je strukturovaná kabeláž

Jedná se o univerzální propojení dat s možností vysokých přenosových rychlostí. Univerzálnost tohoto řešení umožňuje libovolnou kombinaci jednotlivých typů (protokolů) přenosu dat. V praxi to znamená především možnost přechodu na modernější způsob komunikace - víceprotokolové sítě. Další předností strukturované kabeláže je její transparentní a přehledné uspořádání s možností snadného rozšíření a změny zapojení konfigurace sítě.