KARIÉRA v TELMO a.s.

Středně velká dynamická společnost, působící na trhu již přes 25 let, zabývající se slaboproudými a bezpečnostními systémy hledá do svého týmu technika slaboproudých systémů CCTV, EPS, PZTS pro pobočky Jablonec nad Nisou, Praha, Mladá Boleslav a Kvasiny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je montáž a zapojení nových instalací, údržba a servis stávajících systémů. Nástup možný ihned.více informací

POŽÁRNÍ ZABEZPEČENÍ

Společnost TELMO a.s. provádí projektování a montáže elektrických požárních signalizací (EPS) dle platných norem ČSN-EN a dle vyjádření Hasičského záchranného sboru ČR.
POŽÁRNÍ ZABEZPEČENÍ

Účel a smysl požárního zabezpečení

Nedílnou součástí ochrany objektů je elektrická požární signalizace (EPS), která slouží k včasnému odhalení požárů a zabraňuje tak velkým majetkovým škodám. Naše společnost provádí instalaci a zajišťuje servis požárních systémů v průmyslových objektech, zdravotnických zařízeních, hotelech, památkových budovách a rodinných domech. Požární signalizace dnes není jen spuštění sirény a čekání na hasební zásah. V době moderních technologií a schopností různých systémů mezi sebou spolupracovat umožňují požární systémy mnoho nadstavbových funkcí. Od základního spuštění samohasicích zařízení, signalizace na pult centrální ochrany hasičského záchranného sboru, až po automatické otevření únikových cest, vypnutí ohrožených elektrických rozvodů či uzavření chráněných prostor a zabránění šíření požáru.