KARIÉRA v TELMO a.s.

Středně velká dynamická společnost, působící na trhu již přes 25 let, zabývající se slaboproudými a bezpečnostními systémy hledá do svého týmu technika slaboproudých systémů CCTV, EPS, PZTS pro pobočky Jablonec nad Nisou, Praha, Mladá Boleslav a Kvasiny na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je montáž a zapojení nových instalací, údržba a servis stávajících systémů. Nástup možný ihned.více informací

ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKA

Nejrozšířenější a při správné volbě zabezpečovací techniky i nejefektivnější způsob ochrany majetku je instalace poplachového zabezpečovacího systému (PZS). Neustálý nárůst kriminality v oblasti majetkové trestné činnosti klade čím dál větší požadavky na ochranu majetku.
ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKA

Zabezpečovací systémy

Provádíme projektování a montáže zabezpečovacích systémů pro všechny druhy objektů. Vždy s ohledem na podmínky dané pojišťovnou, požadavky zákazníka, objektivní potřeby a finanční možnosti. Poradenskou činností v této oblasti zajišťujeme použití pouze vhodné zabezpečovací techniky.

Zabezpečené objekty lze připojit na pulty centrální ochrany. Námi dodané systémy PZS jsou z produkce renomovaných společností a jedná se výhradně o technologie s osvědčením z akreditovaných laboratoří PZS a akceptované Českou asociací pojišťoven či Národním bezpečnostním úřadem.